Pizza Przybyszówka Rzeszów

Chcesz zjeść dobrą pizzę i zastanawiasz się która pizzeria dowozi swoje dania na osiedlę Przybyszówka w Rzeszowie? Serdecznie zachęcamy Cię do zapoznania się z ofertą pizzerii Pit Stop Pizza, w której zawsze zamówić możesz smakowitą pizzę, którą dowieziemy do Twojego biura lub domu na ustaloną godzinę. Sprawdź menu i przekonaj się, że szukając dobrej pizzerii nie mogłeś trafić lepiej!

Prowadząc naszą pizzerię zauważyliśmy, że mieszkańcy osiedla Przybyszówka bardzo chętnie odwiedzają nasz lokal mając świadomość, że mogą zjeść w nim dobrą pizzę. Przekonało nas to do tego, aby naszą ofertę rozszerzyć o możliwość zamawiania pizzy z dostawą na osiedle Przybyszówka. Już teraz wiemy, że wybór ten był trafiony, bowiem wiele osób zamawia naszą pizzę, mamy nadzieję, że wkrótce dołączysz do nich również Ty.
Aby Cię do tego zachęcić chcemy powiedzieć, że w naszej pizzerii z dostawą na Przybyszówkę pracują doświadczeni kucharze, którzy stosując sprawdzone przepisy i zawsze świeże składniki przygotowują pizzę, która w całym Rzeszowie jest bardzo uwielbiana. Jesteśmy przekonani, że również Ty analizując kilkadziesiąt pozycji w naszym menu znajdziesz pizzę, na którą będziesz miał wielką ochotę.
Jeśli już tak się stanie, to skontaktuj się z nami telefonicznie lub też zamów pizzę korzystając z naszej strony internetowej, na której w prosty sposób nie tylko zamówisz pizzę, ale też opłacisz zamówienie z pomocą przelewu internetowego, płatności kartą czy też BLIKiem.
Czekamy na Twoje zamówienie!